cairo-dock-plug-ins - en to sk translation catalogue (281 entries)

en:  Number of new messages
sk:  Počet nových správ

en: %s, send a tweet
sk: %s, poslať štebot

en: (in minutes)
sk: (v minútach)

en: 0 for permanent show
sk: 0 pre stále zobrazenie

en: About
sk: O programe

en: Accessibility :
sk: Dostupnosť:

en: Add or change subscription
sk: Pridať alebo zmeniť odoberanie

en: Afrikaans
sk: Afrikánčina

en: Albanian
sk: Albánčina

en: Alert temperature value (°C by default)
sk: Výstraha zvýšenej teploty (°C predvolené)

en: Alerts
sk: Upozornenia

en: Always display the icon, even when the dock is hidden?
sk: Vždy zobrazovať ikonu, aj keď je panel skrytý?

en: Animation of the icon on receiving channel messages :
sk: Animácia na ikone pri obdržaní kanálových správ:

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Arabic
sk: Arabčina

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Azerbaijani
sk: Azerbajdžančina

en: Background image:
sk: Obrázok pozadia:

en: Background tansparency :
sk: Priehľadnosť pozadia :

en: Background transparency:
sk: Priehľadnosť pozadia :

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Behaviour
sk: Správanie

en: Belarusian
sk: Bieloruština

en: Bengali
sk: Bengálčina

en: Bottom offset :
sk: Odsadenie zdola

en: Bottom offset:
sk: Odsadenie zdola

en: Bubbles duration :
sk: čas trvania buliny:

en: Bubbles duration:
sk: Dĺžka bubliny:

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Cardapio is not installed. Please install it before you run this applet.
sk: Cardapio nie je nainštalované. Prosím nainštalujte ho red spustením thto apletu.

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Change your status
sk: Zmeniť stav

en: Channels
sk: Kanály

en: Chinese (simplified)
sk: Čínština (zjednodušená)

en: Chinese (traditional)
sk: Čínština (tradičná)

en: Choose 'Custom decorations' to define your own decorations below.
sk: Vyberte 'vlastné dekorácie' pre možnosť definovať si vlastné ozdoby nižšie.

en: Choose a decoration theme for this desklet :
sk: Vyberte ozdobu témy pre tento desklet :

en: Choose a decoration theme for this desklet:
sk: Vyberte ozdobu témy pre tento desklet :

en: Choose a theme :
sk: Vybrať tému:

en: Choose animation?
sk: Vybrať animáciu?

en: Choose the 'personnal' one to define your own decorations below.
sk: Zvoľte 'osobné' ako možnosť definovať si vlastné dekorácie.

en: Command to execute on dropping a file onto the calendar-icon:
sk: Príkaz pre spustenie vloženého súboru na ikonu kalendár:

en: Command to launch your favourite calendar application (middle click):
sk: Príkaz pre spustenie aplikácie kalendár (stredné kliknutie):

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Conversations
sk: Rozhovory

en: Couldn't connect to GTG :-(
    Did you install it?
sk: Nedá sa pripojiť ku GTG :-(
    Je nainštalovaný?

en: Couldn't get data from Transmission. You need Transmission 1.9 or above.
sk: Nedajú sa získať údaje z Transmission. Potrebujete verziu 1.9 alebo vyššiu.

en: Create a new task
sk: Vytvoriť novú úlohu

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Decorations
sk: Dekorácie

en: Default
sk: Predvolené

en: Delay between refreshes:
sk: Oneskorenie medzi obnovením :

en: Deluge is not running, or is not responding to us.
sk: Deluge nie je spustené, alebo neodpovedá.

en: Depending on your WindowManager, you can move it with ALT + left_click
sk: V závislosti od správcu okien môžete pohybovať pomocou ALT + ľavé klinutie

en: Depending on your WindowManager, you can resize it with ALT + middle_click or ALT + left_click for exemple.
sk: V závislosti od vášho správcu okien môžete zmeniť veľkosť s ALT + stredné kliknutie alebo ALT + ľavé klinutie ako príklad.

en: Depending on your WindowManager, you may be able to move this with ALT + left-click.. Negative values are counted from the right/bottom of the screen
sk: V závislosti na vašom správcovi okien, budete môcť pohybovať pomocou ALT + ľavé tlačidlo.. Záporné hodnoty sú počítané z pravej/dolnej časti obrazovky

en: Depending on your WindowManager, you may be able to resize this with ALT + middle-click or ALT + left-click.
sk: V závislosti na manažérovi vašich okien, môžete zmeniť jeho veľkosť s ALT + stredné_klik alebo  ALT + ľavé_klik napr.

en: Desired icon size for this applet
sk: Požadovaná veľkosť ikony pre tento applet

en: Desklet dimensions (width x height):
sk: Rozmery deskletov (šírka x výška) :

en: Desklet position (x, y):
sk: Pozícia deskletu (x ; y) :

en: Desklet's dimension (width x height) :
sk: Rozmer deskletu (šírka x výška):

en: Desklet's position (x ; y) :
sk: Pozícia deskletu (x ; y) :

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Direct messages
sk: Priame správy

en: Disable the screensaver
sk: Zakázať šetrič obrazovky

en: Display
sk: Zobraziť

en: Display a counter on the icon?
sk: Zobraziť odpočítavanie na ikone?

en: Display channel messages in a bubble :
sk: Zobraziť kanálové správy v bubline :

en: Display chat messages in a bubble?
sk: Zobraziť chatové správy v bubline?

en: Display conversation messages in a bubble?
sk: Zobraziť konverzačné správy v bubline?

en: Do you want an emblem or a quick-info label to be displayed?
sk: Chcete zobraziť znak alebo štítok s krátkou správou?

en: Download speed
sk: Rýchlosť sťahovania

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Edit Menus
sk: Upraviť ponuku

en: Editable text widget?
sk: Upraviteľný text widgetu?

en: English
sk: Angličtina

en: Enter your new status message:
sk: Vložte vašu novú správu o stave:

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Filipino
sk: Filipínčina

en: Finnish
sk: Fínština

en: Foreground image:
sk: Obrázok popredia :

en: Foreground tansparency :
sk: Priehľadné popredie :

en: Foreground tansparency:
sk: Priehľadné popredie :

en: French
sk: Francúzština

en: From
sk: Od

en: Galician
sk: Galština

en: Georgian
sk: Gruzínčina

en: German
sk: Nemčina

en: GnoMenu is not installed. Please install it before you run this applet.
sk: GnoMenu nie je nainštalované. Prosím nainštalujte ho pred spustením tohto apletu.

en: GnoMenu's settings
sk: Nastavenie GnoMenu

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Gujarati
sk: Gudžarátština

en: Haitian
sk: Haitština

en: Hebrew
sk: Hebrejčina

en: Hemisphere:
sk: Pologuľa:

en: Hindi
sk: Hindština

en: How?
sk: Ako?

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Icelandic
sk: Islandština

en: Icon
sk: Ikona

en: Icon custom script:
sk: Vlastný skript ikony:

en: If locked, the desklet can't be moved by simply dragging it with the left mouse button. Of course you can still move it with ALT + left_click.
sk: Ak je zamknutý, deskletom nemôžete pohybovať zachytením ľavým tlačítkom myši. Samozrejme môžete použiť ALT+ ľavé kliknutie.

en: If locked, the desklet cannot be moved by simply dragging it with the left mouse button. It can still be moved with ALT + left-click.
sk: Ak je je zamknutý, nedá deskletom pohnúť ťahaním ľavým tlačítkom myši. Samozrejme s ním stále môžete pohybovaťkombináciou ALT + ľavé tlačítko myši.

en: Image filename when the screensaver is inhibited:
sk: Názov obrázka kde je spustenie šetriča potlačené:

en: Image filename:
sk: Názov súboru obrázku :

en: Image to be displayed above the drawings, e.g. a reflection. Leave empty for no image.
sk: Je to obrázok, ktorý sa zobrazí nad kresbami, ako napríklad odraz. Ak žiadny nechcete, ponechajte nevyplnené.

en: Image to be displayed below drawings, e.g. a frame. Leave empty for no image.
sk: Je to obrázok, ktorý se zobrazí pod kresbami, ako napríklad rámček. Ak žiadny nechcete, nechajte nevyplnené.

en: In s. Set 0 for an unlimited time.
sk: V s. Nastavte 0 pre neobmedzený čas.

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Info
sk: Informácia

en: Irish
sk: Írština

en: Is detached from the dock
sk: Je oddelený od docku ?

en: Is detached from the dock ?
sk: Je pripojený k panelu?

en: It should conform to units used by hddtemp daemon
sk: Malo by to zodpovedať jednotkám používaných hddtemp démonom

en: It's an image that will be displayed above the drawings, like a reflect for exemple. Let empty to not use any.
sk: Je to obrázok, ktorý sa zobrazí nad kresbou, napr. ako odrážanie. Nechajte prázdne, ak nechcete používať žiadne.

en: It's an image that will be displayed below the drawings, like a frame for exemple. Let empty to not use any.
sk: Je to obrázok, ktorý sa zobrazí pod kresbou, napr. ako rámček. Nechajte prázdne, ak nebude používať žiadne.

en: Italian
sk: Taliančina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Kannada
sk: Kanadská angličtina

en: Keep above
sk: Ponechať v popredí

en: Keep below
sk: Ponechať na pozadí

en: Keep on widget layer
sk: Ponechať na vrstve widgetu

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Lancelot is not installed. Please install it before you run this applet.
sk: Lancelot nie je naištalovaný. Prosím nainštalujte ho pred spustením apletu.

en: Languages
sk: Jazyky

en: Large
sk: Veľký

en: Latin
sk: Latinčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Left offset :
sk: Odsadenie zľava :

en: Left offset:
sk: Odsadenie zľava :

en: Let empty to display the current site's name.
sk: Nechajte prázdne pre zobrazenie aktuálneho názvu siete.

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Lock position ?
sk: Uzamknúť pozíciu ?

en: Lock position?
sk: Zamknúť pozíciu ?

en: Long
sk: Dlhé

en: Macedonian
sk: Macedónčina

en: Malay
sk: Malajština

en: Maltese
sk: Maltština

en: Maximum number of results shown :
sk: Maximálny počet zobrazených výsledkov:

en: Medium
sk: Stredné

en: MintMenu is not installed. Please install it before you run this applet.
sk: MintMenu nie je nainštalované. Prosím nainštalujte ho pred spustením tohto apletu.

en: My tweets
sk: Môj tweets

en: Name of the dock it belongs to:
sk: Názov doku ku ktorému patrí :

en: Name of the icon as it will appear in its caption in the dock:
sk: Názov ikony, ktorá sa objaví na štítku v docku :

en: New direct messages (%d)
sk: Nová priama správa (%d)

en: New tweets (%d)
sk: Nový tweets (%d)

en: None
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálna

en: North
sk: Sever

en: Norwegian
sk: Nórština

en: Number of unread messages
sk: Počet neprečítaných správ

en: Oh, dear, you do not have direct messages :-(
sk: Ach miláčik, nemáš priame správy :-(

en: Oh, dear, your timeline is empty :-(
sk: Ach miláčik, tvoj čas vypršal :-(

en: On Widget Layer
sk: Na vrstve widgetu

en: One or more device drive path to monitor:
sk: Monitorovať jednu alebo viac diskových kednotiek:

en: Open category's task
sk: Otvoriť kategórie úloh

en: Parameters
sk: Parametre

en: Path to sound file:
sk: Cesta k zvuku :

en: Pause all torrents
sk: Pozastaviť všetky torrenty

en: Percentage + number of active torrents
sk: Percentá + počet aktívnych torentov

en: Percentage done
sk: Dokončené v percentách

en: Persian
sk: Perzština

en: Play a sound?
sk: Prehrať zvuk?

en: Please, enter your Gmail password:
sk: Prosím vložte heslo pre Gmail:

en: Please, enter your Gmail username:
sk: Prosím vložte používateľské meno pre Gmail:

en: Polish
sk: Poľština

en: Pop up bubble duration (in seconds)
sk: Trvanie vyskakovacej bubliny (v sekundách)

en: Port number to listen to hddtemp daemon (7634 by default)
sk: Číslo portu používaného hddtemp démonom (štandardne 7634)

en: Portuguese
sk: Portugalčina

en: Position
sk: Pozícia

en: Post-it's initial dimension (width x height) :
sk: Počiatočné rozmery (šírka x výška):

en: Quote source:
sk: Citácia zdroja:

en: Reserve space
sk: Vyhradiť miesto

en: Resume all torrents
sk: Spustiť všetky torrenty

en: Right offset :
sk: Odsadenie vpravo :

en: Right offset:
sk: Odsadenie vpravo :

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Rotation :
sk: Otáčanie :

en: Rotation:
sk: Otáčanie :

en: Russian
sk: Ruština

en: Search engine :
sk: Vyhľadávač:

en: Separator between fields used by hddtemp daemon ( | by default)
sk: Oddeľovač medzi poliami používaných hddtemp daemon ( | predvolene)

en: Serbian
sk: Srbština

en: Set to 0 to use the default applet size
sk: Nastavte na 0 pre použitie predvolenej veľkosti appletu

en: Set your status message
sk: Nastaviť stav správy

en: Several files are available in ~/.config/cairo-dock/third-party/Gmail/snd/
sk: Niektoré súbory sú k dispozícii v ~/.config/cairo-dock/third-party/Gmail/snd/

en: Short
sk: Krátke

en: Shortkey to (de)inhibit the screensaver:
sk: Klávesová skratka pre (povolenie) potlačenie šetriča obrazovky:

en: Shortkey to pop up the menu:
sk: Klávesová skratka pre zobrazenie ponuky:

en: Shortkey to pop up the torrents info:
sk: Klávesová skratka na informáciu o torente

en: Shortkey to start translating from (read):
sk: Klávesová skratka pre preklad z (čítanie):

en: Shortkey to start translating to (write):
sk: Klávesová skratka pre preklad z (zapisovanie):

en: Shortkeys
sk: Klávesová skratka

en: Should an animation be applied to the icon?
sk: Má byť animácia použitá na ikone?

en: Should be visible on all desktops ?
sk: Má byť zobrazené na všetkých plochách ?

en: Should be visible on all desktops?
sk: Má byť viditeľný na všetkých plochách ?

en: Should the applet display a dialogue box with the notification?
sk: Môže applet zobraziť dialógové okno s oznámením?

en: Should the applet play a sound with the notification?
sk: Môže applet prehrať zvuk s oznámením?

en: Show alerts?
sk: Zobraziť upozornenia?

en: Show animation?
sk: Zobraziť animáciu?

en: Show as quick-info:
sk: Zobraziť ako rýchle info:

en: Show dialogue?
sk: Zobraziť dialóg?

en: Show in the icon:
sk: Zobraziť na ikone:

en: Show maximum temperature on icon?
sk: Zobraziť maximálnu teplotu na ikone?

en: Show the current page as the icon label ?
sk: Zobraziť aktuálnu stránku ako štítok ikony?

en: Show the description of the result instead of its URL in the sub-icons ?
sk: Zobraziť popis vo výsledku namiesto jeho URL v čiastkových ikonách?

en: Show the moon for all the current week?
sk: Zobraziť mesiac pre všetky aktuálne týždne?

en: Show the percentage done as a progress bar
sk: Zobraziť v percentách ako ukazovateľ

en: Silent mode
sk: Tichý mód

en: Simplified Chinese
sk: Zjednodušená Čínština

en: Size of the emblem that shows the number of new tweets, and messages:
sk: Veľkosť znaku zobrazujúceho počet nových správ:

en: Size of the history :
sk: Veľkosť histórie:

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Slovenian
sk: Slovinčina

en: Small
sk: Malý

en: South
sk: Juh

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Successfully connected with Twitter
sk: Pripojenie na Twitter bolo úspešné

en: Suspend all torrents
sk: Pozastaviť všetky torrenty

en: Swahili
sk: Svahilština

en: Swedish
sk: Švédština

en: Switch languages
sk: Prepnúť jazyk

en: Switch the applet to silent mode (no pop-up on new message).
sk: Prepnúť aplet na tichý mód (žiadne upozornenia na nové správy).

en: Switch the channel you'll send message to with the middle-click.
sk: Prepnúť kanál, ktorý bude posielať správy stredným-kliknutím.

en: Tamil
sk: Tamilština

en: Telugu
sk: Telugština

en: Thai
sk: Thajština

en: The path to a script to generate an icon. Leave it empty to use the default one.
sk: Cesta ku skriptu na vytváranie ikony. Nechajte prázdne pre použitie predvoleného.

en: The task:
sk: Úloha:

en: This is the number of messages that you can recall by scrolling on the icon.
sk: Počet správ, ktoré môžete vyvolať posúvaním na ikone.

en: Time interval for checking (minutes):
sk: Časový interval pre kontrolu (minúty):

en: Time-length of the result dialog:
sk: Časová dĺžka pre výsledný dialóg:

en: To
sk: Pre

en: Top offset :
sk: Odsadenie zhora :

en: Top offset:
sk: Odsadenie zhora :

en: Torrents info
sk: Informácia o torente

en: Traditional Chinese
sk: Tradičná Čínština

en: Translate from:
sk: Preložiť z:

en: Translate to:
sk: Preložiť do :

en: Transmission is not running, or is not responding to us.
sk: Transmission nie je spustený, alebo neodpovedá.

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Urdu
sk: Urdština

en: Use this to add or change your Gmail account details.
sk: Slúži na pridávanie alebo zmenu Gmail účtu.

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Visibility:
sk: Viditeľnosť :

en: WARNING: Gmail username or password may be wrong.
sk: UPOZORNENIE: Gmail používateľské meno alebo heslo nie je správne.

en: WARNING: there was an error reading XML content.
sk: UPOZORNENIE: došlo ku chybe počas čítania obsahu XML.

en: Welsh
sk: Welština

en: Which animation should the apply to the icon?
sk: Animácia, ktorá by mala použitá na ikonu?

en: Wikipedia
sk: Wikipédia

en: Yiddish
sk: Jidiš

en: You are going to see the moon from the perspective of this hemisphere
sk: Budete vidieť mesiac z pohľadu tejto pologule

en: You can quickly rotate the desklet with the mouse, by dragging the little buttons on its left and top sides.
sk: Môžete rýchlo otočiť deskletom s myšou, ťahaním malého tlačidla na ľavej a hornej strane.

en: You have %s new emails
sk: Máte %s nových správ

en: You have 1 new email
sk: Máte jednu novú správu

en: You have to enable the Web client in the Transmisison's settings.
sk: Povoľte webového klienta v nastaveniach Transmision.

en: Your tweet has more than %d characters, please make it shorter
sk: Váš štebot má viac ako %d znakov, prosím skrátiť

en: big
sk: veľký

en: for CompizFusion's "widget layer", set behaviour in Compiz to: (class=Cairo-dock & type=Utility)
sk: pre CompizFusion's "widget layer", nastaviť správanie Compiz na: (class=Cairo-dock & type=utility)

en: for CompizFusion's "widget layer", set behaviour in Compiz to: (class=Cairo-dock & type=utility)
sk: pre CompizFusion's "widget layer", nastaviť správanie Compiz na: (class=Cairo-dock & type=utility)

en: for slow connections, disable will result in significantly faster fetching.
sk: pre pomalé pripojenie, vypnutím dosiahnete výrazne rýchlejšie načítanie.

en: in degrees.
sk: v stupňoch.

en: in pixels. Use this to adjust the bottom position of drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie dolnej polohy vykreslenia.

en: in pixels. Use this to adjust the bottom position of the drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie dolnej polohy vykreslenia.

en: in pixels. Use this to adjust the left position of drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie ľavej polohy vykreslenia.

en: in pixels. Use this to adjust the left position of the drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie ľavej polohy vykreslenia.

en: in pixels. Use this to adjust the right position of drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie pravej polohy vykreslenia.

en: in pixels. Use this to adjust the right position of the drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie pravej polohy vykreslenia.

en: in pixels. Use this to adjust the top position of drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie hornej polohy vykreslenia.

en: in pixels. Use this to adjust the top position of the drawings.
sk: v pixeloch. Použite pre nastavenie hornej polohy vykreslenia.

en: in sub-icons.
sk: v čiastkových ikonách.

en: large emblem
sk: Veľký znak

en: middle-click
sk: kliknutie stredným tlačítkom

en: none
sk: žiadny

en: quickinfo
sk: rýchle info

en: small emblem
sk: malý symbol

en: timelength
sk: Dĺžka času
