cairo-dock-plug-ins - en to uk translation catalogue (416 entries)

en:  Number of new messages
uk:  Кількість нових повідомлень

en:  is due NOW
uk:  зробити негайно

en:  is due today
uk:  зробити сьогодні

en:  was due on
uk:  повинно бути зроблене на

en: %s applet needs you to give the authorization. Authorization page was opened on your browser. As soon as you authorize it, copy the PIN number that will be shown, and go to the next dialog
uk: %s додаток потребує авторизації. Сторінка авторизації була відкрита у вікні браузера. Скопіюйте показаний там пін-код і переходьте до наступного діалогу

en: %s applet needs you to give the authorization. Copy the address bellow and access it with your browser. Copy the PIN number that will be shown as soon as you authorize
uk: %s додаток потребує авторизації. Скопіюйте посилання, щоб отримати доступ через браузер. Скопіюйте пін-код який буде показаний на сторінці авторизації

en: %s, retweet?
uk: %s, ретвітнути?

en: %s, send a tweet
uk: %s, відправити твіт

en: (in minutes)
uk: (в хвилинах)

en: (in minutes). 0 to never stop automatically
uk: (в хвилинах). 0 постійне стримування

en: 0 for permanent show
uk: 0 для постійного показу

en: A small applet to <b>inhibit the screensaver</b>.
    This is especially useful when watching videos on Internet.
    <b>Click</b> on the icon to inhibit/deinhibit the screensaver.
uk: Невеликий додаток <b>стримування заставки</b>.
    Особливо корисний при перегляді відео з інтернету.
    <b>Клацніть</b> для стримування/не стримування заставки.

en: About
uk: Про програму

en: Accessibility :
uk: Спец. можливості :

en: Add account
uk: Додати обліковий запис

en: Add or change subscription
uk: Додати чи змінити підписку

en: Afrikaans
uk: Африкаанс

en: Albanian
uk: Албанська

en: Alert temperature value (°C by default)
uk: Аварійне значення температури (типово в °C)

en: Alert when you receive a new tweet or message?
uk: Сповіщати, коли ви отримуєте новий твіт або повідомлення?

en: Alerts
uk: Попередження

en: All channels
uk: Всі канали

en: Always display the icon, even when the dock is hidden?
uk: Завжди показувати значок, навіть якщо панель прихована

en: Animate the icon
uk: Анімувати іконку

en: Animate the icon when receiving channel messages
uk: Анімувати іконку при отриманні повідомлення з каналу

en: Animation of the icon
uk: Анімація іконки

en: Animation of the icon on receiving channel messages :
uk: Анімація значка при отриманні нових повідомлень :

en: Applications
uk: Додатки

en: Arabic
uk: Арабська

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Background color to add in this case
uk: В цьому випадку вкажіть колір тла для додавання

en: Background image:
uk: Зображення тла:

en: Background tansparency :
uk: Прозорість тла :

en: Background transparency:
uk: Прозорість тла:

en: Basque
uk: Баскська

en: Behaviour
uk: Поведінка

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Bottom offset :
uk: Нижнє зміщення:

en: Bottom offset:
uk: Нижнє зміщення:

en: Bubbles duration :
uk: Тривалість хмарок :

en: Bubbles duration:
uk: Тривалість хмарки:

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Calendar
uk: Календар

en: Cardapio is not installed. Please install it before you run this applet.
uk: Cardapio не встановлено. Встановіть перед тим, як використовувати додаток.

en: Catalan
uk: Каталонська

en: Change your status
uk: Змінити свій статус

en: Channels
uk: Канали

en: Check Gmail inbox now if you can't wait.
uk: Якщо терпцю немає, то можете перевірити скриньку Gmai прямо зараз.

en: Check inbox now
uk: Перевірити вхідну пошту

en: Chinese (simplified)
uk: Китайська (спрощена)

en: Chinese (traditional)
uk: Китайська (традиційна)

en: Choose 'Custom decorations' to define your own decorations below.
uk: Виберіть нижче 'Власне оформлення', щоб налаштувати власне оформлення.

en: Choose a decoration theme for this desklet :
uk: Вибрати тему оформлення для дисклету :

en: Choose a decoration theme for this desklet:
uk: Виберіть тему оформлення для цього десклету:

en: Choose a theme :
uk: Виберіть тему :

en: Choose animation:
uk: Вибрати анімацію:

en: Choose animation?
uk: Вибрати анімацію?

en: Choose the 'personnal' one to define your own decorations below.
uk: Вибравши нижче 'особисті' ви можете налаштувати власну тему оформлення.

en: Clear history
uk: Очистити історію

en: Clear the history when clicking on the icon
uk: Очищати історію при клацання на іконці

en: Command to execute on dropping a file onto the calendar-icon:
uk: Команда яка буде виконуватися при перетягуванні файлу на значок календаря:

en: Command to launch your favourite calendar application (middle click):
uk: Команда для запуску вашого календаря (клацання середньою клавішею)

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Connected peers:
uk: Підключено пірів

en: Connecting to gtg, please wait ...
uk: З’єднання з gtg, зачекайте будь-ласка...

en: Connection problem
uk: Проблеми з з’єднанням

en: Conversations
uk: Бесіди

en: Couldn't connect to GTG :-(
    Did you install it?
uk: Не вдається приєднатися до GTG :-(
    Ви його встановили?

en: Couldn't get data from Transmission. You need Transmission 1.9 or above.
uk: Не вдалося отримати дані з Transmission. Потрібна версія Transmission 1.9 або вище.

en: Couldn't launch
uk: Не вдалося запустити

en: Create a new task
uk: Створити нове завдання

en: Create post-it from this category
uk: Створити липку нотатку з цієї категорії

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Custom
uk: Власна

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Decorations
uk: Оформлення

en: Default
uk: Типово

en: Delay between refreshes:
uk: Інтервал між перевірками:

en: Deluge is not running, or is not responding to us.
uk: Deluge не запущений або не відповідає.

en: Demands attention
uk: Вимагає уваги

en: Depending on your WindowManager, you can move it with ALT + left_click
uk: В залежності від вашого віконного менеджера, ви можете переміщувати його з допомогою ALT+ліве клацання

en: Depending on your WindowManager, you can resize it with ALT + middle_click or ALT + left_click for exemple.
uk: В залежності від вашого віконного менеджера, ви можете змінювати його розмір з допомогою ALT+середнє клацання або наприклад ALT+ліве клацання

en: Depending on your WindowManager, you may be able to move this with ALT + left-click.. Negative values are counted from the right/bottom of the screen
uk: В залежності від вашого менеджера вікон, ви можете переміщувати панель за допомогою ALT+ліве клацання. Від'ємні значення вираховуються відносного правого-нижнього кутка екрану.

en: Depending on your WindowManager, you may be able to resize this with ALT + middle-click or ALT + left-click.
uk: Залежно від вашого менеджеру вікон, ви можете змінювати розмір за допомогою ALT+середнє клацання або ALT+ліве клацання.

en: Desired icon size for this applet
uk: Визначте розмір значка для цього додатку

en: Desklet
uk: Десклет

en: Desklet dimensions (width x height):
uk: Розмір десклету (ширина х висота)

en: Desklet position (x, y):
uk: Позиція десклету (x ; y) :

en: Desklet's dimension (width x height) :
uk: Розмір десклету (ширина х висота)

en: Desklet's position (x ; y) :
uk: Позиція десклету (х ; у) :

en: Dialog
uk: Діалогове вікно

en: Direct messages
uk: Пряме повідомлення

en: Disable the screensaver
uk: Вимкнути заставку

en: Display
uk: Відображення

en: Display a counter on the icon?
uk: Показувати лічильник на значку?

en: Display another icon if there are new notifications
uk: Змінювати іконку, якщо є нові сповіщення

en: Display channel messages in a bubble :
uk: Показувати повідомлення каналу у хмарках :

en: Display chat messages in a bubble?
uk: Показувати повідомлення сату у хмарках?

en: Display conversation messages in a bubble?
uk: Показувати повідомлення бесіди у хмарці?

en: Displayed when a new notification is received
uk: Відображається коли є нові сповіщення

en: Do you want an emblem or a quick-info label to be displayed?
uk: Ви хочете відображати емблему чи корткі відомості?

en: Download speed
uk: Швидкість завантаження

en: Dutch
uk: Нідерландська

en: Edit Menus
uk: Редагувати меню

en: Editable text widget?
uk: Доступний для редагування текстовий віджет?

en: Enable the screensaver
uk: Увімкнути заставку

en: Enable the silent mode at startup:
uk: Увімкнути тихий режим при запуску:

en: Enable the silent mode for a specific channel at startup:
uk: Увімкнути тихий режим при запуску для обраних каналів:

en: Enable thumbnail preview for Youtube, Flickr, ImageShack, and Digg searches ?
uk: Увімкнути мініатюри передперегляду при пошуку на Youtube, Flickr, ImageShack, і Digg?

en: English
uk: Англійська

en: Enter the PIN number shown on the authorization page
uk: Введіть Пін-Код показаний на сторінці авторизації

en: Enter your new status message:
uk: Введіть повідомлення статусу:

en: Error!
uk: Помилка!

en: Estonian
uk: Естонська

en: Filipino
uk: Філіппінська

en: Finished
uk: Завершено

en: Finnish
uk: Фінська

en: Followers
uk: Прихильники

en: Foreground image:
uk: Зображення переднього плану:

en: Foreground tansparency :
uk: Прозорість переднього плану:

en: Foreground tansparency:
uk: Прозорість переднього плану:

en: French
uk: Французька

en: Friday
uk: П’ятниця

en: Friends
uk: Друзі

en: From
uk: Від

en: Galician
uk: Галісійська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: German
uk: Німецька

en: GnoMenu is not installed. Please install it before you run this applet.
uk: GnoMenu не встановлено. Встановіть до того, як використовувати додаток.

en: GnoMenu's settings
uk: Налаштування GnoMenu

en: Greek
uk: Грецька

en: Gujarati
uk: Гуджараті

en: Haitian
uk: Гаїтянська

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hemisphere:
uk: Півкуля:

en: Hindi
uk: Хінді

en: History size
uk: Розмір історії

en: How long should last the inhibition:
uk: Як довго має тривати стримування:

en: How?
uk: Яка?

en: Hungarian
uk: Венгерська

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Icon
uk: Іконка

en: Icon custom script:
uk: Скрипт створення значка:

en: If locked, the desklet can't be moved by simply dragging it with the left mouse button. Of course you can still move it with ALT + left_click.
uk: Якщо заблокована, десклет не можна просто перемістити лівою кнопкою миші. При потребі використовуйте ALT+ліве клацання.

en: If locked, the desklet cannot be moved by simply dragging it with the left mouse button. It can still be moved with ALT + left-click.
uk: Якщо заблоковано, то десклет можна легко перемістити захопивши його лівою кнопкою миші. А також ви, як і раніше, можете використовувати ALT+ліве клацання.

en: Ignore notifications from:
uk: Ігнорувати сповіщення від:

en: Image filename when the screensaver is inhibited:
uk: Файл зображення, коли заставка стримана:

en: Image filename:
uk: Ім’я зображення:

en: Image to be displayed above the drawings, e.g. a reflection. Leave empty for no image.
uk: Зображення поверх малюнка, наприклад відображення. Залиште пустим, щоб не використовувати.

en: Image to be displayed below drawings, e.g. a frame. Leave empty for no image.
uk: Зображення позаду малюнка, наприклад рамка. Залиште порожнім, щоб не використовувати.

en: In s. Set 0 for an unlimited time.
uk: В секундах. Встановіть 0 для необмеженого часу.

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Info
uk: Інформація

en: Inhibit for a given time
uk: Тривалість стримування

en: Inhibit for a given time (in minutes)
uk: Тривалість стримування заставки (в хвилинах)

en: Irish
uk: Ірландська

en: Is detached from the dock
uk: Від'єднати від панелі?

en: Is detached from the dock ?
uk: Відєднати від панелі ?

en: It should conform to units used by hddtemp daemon
uk: Одинці виміру температури повині співпадати з тими які використовує демон hddtemp

en: It's an image that will be displayed above the drawings, like a reflect for exemple. Let empty to not use any.
uk: Це зображення, яке буде відображатися над малюнками, наприклад як віддзеркалення. Залиште порожнім, щоб не використовувати.

en: It's an image that will be displayed below the drawings, like a frame for exemple. Let empty to not use any.
uk: Це зображення, яке буде відображатися під малюнками, наприклад рамка. Залиште порожнім, щоб не використовувати.

en: Italian
uk: Італійська

en: Japanese
uk: Японська

en: Kannada
uk: Каннадська

en: Keep above
uk: Тримати над вікнами

en: Keep below
uk: Тримати під вікнами

en: Keep on widget layer
uk: Тримати на шарі віджетів

en: Korean
uk: Корейська

en: Lancelot is not installed. Please install it before you run this applet.
uk: Lancelot не встановлено. Встановіть його до того, як використовувати додаток.

en: Languages
uk: Мови

en: Large
uk: Велика

en: Latin
uk: Латинська

en: Latvian
uk: Латвійська

en: Left offset :
uk: Ліве зміщення:

en: Left offset:
uk: Ліве зміщення:

en: Let empty to display the current site's name.
uk: Залиште порожнім, щоб відображати назву поточного сайту.

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Lock position ?
uk: Закріпити позицію ?

en: Lock position?
uk: Заблокувати позицію?

en: Long
uk: Довга

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Malay
uk: Малайська

en: Maltese
uk: Мальтійська

en: Maximum number of results shown :
uk: Максимальна кількість результатів:

en: Medium
uk: Середня

en: MintMenu is not installed. Please install it before you run this applet.
uk: MintMenu не встановлено. Встановіть його до того, як використовувати додаток.

en: Monday
uk: Понеділок

en: Moon
uk: Місяць

en: My tweets
uk: Мої твіти

en: Name of the dock it belongs to:
uk: Ім'я панелі, до якої він належить:

en: Name of the icon as it will appear in its caption in the dock:
uk: Ім'я іконки, як вона буде підписана на панелі:

en: New direct messages (%d)
uk: Нове пряме повідомлення (%d)

en: New tweets (%d)
uk: Нові твіти (%d)

en: No
uk: Ні

en: No Subject
uk: Без теми

en: No recent notification
uk: Немає сповіщень

en: No torrent in the list
uk: Список торентів порожній

en: None
uk: Відсутня

en: Normal
uk: Звичайна

en: North
uk: Північна

en: Norwegian
uk: Норвежська

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Notifications History
uk: Історія сповіщень

en: Number of peers:
uk: Кількіть пірів:

en: Number of unread messages
uk: Кількість непрочитаних повідомлень

en: Oh, dear, you do not have direct messages :-(
uk: О. серце, у вас нема прямих поідомлень :-(

en: Oh, dear, your timeline is empty :-(
uk: О, серце, ваша стрічка новин порожня :-(

en: On Widget Layer
uk: На шарі віджетів

en: One or more device drive path to monitor:
uk: Шлях до одного чи кількох дисків для контролю:

en: Open category's task
uk: Відкрити категорії завдань

en: Parameters
uk: Параметри

en: Path to sound file:
uk: Шлях до звукового файлу:

en: Pause all torrents
uk: Призупинити всі торенти

en: Percentage + number of active torrents
uk: Відсотки + кількість активних торентів

en: Percentage done
uk: Відсотків виконано

en: Persian
uk: Перська

en: Play a sound
uk: Відтворити звук

en: Play a sound?
uk: Відтворювати звук?

en: Please fill in your Gmail account.
uk: Заповніть будь-ласка ваш акаунт Gmail.

en: Please, enter your Gmail password:
uk: Будь ласка, введіть ваш пароль від Gmail:

en: Please, enter your Gmail username:
uk: Будь ласка, введіть ваше ім'я на Gmail:

en: Polish
uk: Польська

en: Pop up bubble duration (in seconds)
uk: Тривалість показу хмарки (в секундах)

en: Port number to listen to hddtemp daemon (7634 by default)
uk: Номер порту для прослуховування демона hddtemp (типово 7634)

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Position
uk: Позиція

en: Post-it's initial dimension (width x height) :
uk: Початковий розмір нотатки (ширина х висота)

en: Problem to send this tweet on %s, I think you already tried to send the same one few minutes ago
uk: Проблема при надсиланні твіту на %s, я думаю, що ви намагалися відправити те саме кілька хвилин назад

en: Progress:
uk: Поступ:

en: Quit
uk: Вийти

en: Quote
uk: Цитата

en: Quote source:
uk: Джерело цитат:

en: Ratio:
uk: Коефіцієнт:

en: Received:
uk: Отримано:

en: Refresh time :
uk: Частота оновлення :

en: Remaining time
uk: Залишилося часу

en: Reserve space
uk: Резервувати місце

en: Resume all torrents
uk: Поновити завантаження

en: Right offset :
uk: Праве зміщення:

en: Right offset:
uk: Праве зміщення:

en: Romanian
uk: Румунська

en: Rotation :
uk: Обертання :

en: Rotation:
uk: Обертання:

en: Russian
uk: Російська

en: Saturday
uk: Субота

en: Screensaver Inhibitor
uk: Стримування заставки

en: Search engine :
uk: Пошукова система :

en: Sent:
uk: Надіслано:

en: Separated by a semi-colon ';'
uk: Розділяти крапкою з комою ';'

en: Separator between fields used by hddtemp daemon ( | by default)
uk: Розділювач між полями, що використовує демон hddtemp (типово це | )

en: Serbian
uk: Сербська

en: Set to 0 to use the default applet size
uk: Встановіть 0, щоб використовувати типовий розмір додатку.

en: Set your status message
uk: Встановити повідомлення статусу

en: Several files are available in ~/.config/cairo-dock/third-party/Gmail/snd/
uk: Деякі звуки доступні в ~/.config/cairo-dock/third-party/Gmail/snd/

en: Short
uk: Коротка

en: Shortkey to (de)inhibit the screensaver:
uk: Комбінація для вкл/викл стримування заставки:

en: Shortkey to pop up the menu:
uk: Комбінація клавіш для виклику меню:

en: Shortkey to pop up the torrents info:
uk: Комбінаця клавіш для виклику інформації про торент:

en: Shortkey to start translating from (read):
uk: Комбінація клавіш, щоб почати перекладати з (читати):

en: Shortkey to start translating to (write):
uk: Комбінація клавіш, щоб почати перекладати на (писати):

en: Shortkeys
uk: Комбінації клавіш

en: Should an animation be applied to the icon?
uk: Застосовувати анімацію до значка?

en: Should be visible on all desktops ?
uk: Показувати на всіх стільницях ?

en: Should be visible on all desktops?
uk: Показувати на всіх стільницях?

en: Should the applet animate the icon as a notification?
uk: Чи повинен додаток сповіщати анімацією значка?

en: Should the applet display a dialogue box with the notification?
uk: Чи повинен додаток показувати діалогове вікно з сповіщенням?

en: Should the applet play a sound as a notification?
uk: Чи повинен додаток сповіщати програванням звуку?

en: Should the applet play a sound with the notification?
uk: Чи повинен додаток відтворювати звук при сповіщенні?

en: Show alerts?
uk: Показувати попередження?

en: Show animation?
uk: Показувати анмацію?

en: Show as quick-info:
uk: Показати швидку інформацію:

en: Show dialogue?
uk: Показувати вікно?

en: Show in the icon:
uk: Показувати на значку:

en: Show maximum temperature on icon?
uk: Показувати максимальну температуру на значку?

en: Show search engine's logo as the icon on the results?
uk: Показати логотип пошукової системи як іконку на результатах?

en: Show the current page as the icon label ?
uk: Показати поточну сторінку в якості підпису значка ?

en: Show the description of the result instead of its URL in the sub-icons ?
uk: Показувати опис результату замість його посилання в суб-значку ?

en: Show the moon for all the current week?
uk: Показувати місяць на протязі тижня?

en: Show the percentage done as a progress bar
uk: Показувати відсоток виконання на прогресбарі

en: Silent Mode
uk: Тихий режим

en: Silent mode
uk: Тихий режим

en: Simple animation
uk: Проста анімація

en: Simplified Chinese
uk: Спрощена китайська

en: Size of the emblem that shows the number of new tweets, and messages:
uk: Розмір емблеми яка показує кількість твітів і повідомлень:

en: Size of the history :
uk: Розмір історії повідомлень :

en: Slovak
uk: Словацька

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Small
uk: Мала

en: Sorry, there was no input!
uk: Вибачте, але нічого не було введено!

en: South
uk: Південна

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Successfully connected with Identi.ca
uk: Встановлено зв’язок з Identi.ca

en: Successfully connected with Twitter
uk: Встановлено зв’язок з Твітером

en: Sunday
uk: Неділя

en: Suspend all torrents
uk: Призупинити всі торенти

en: Swahili
uk: Суахілі

en: Swedish
uk: Шведська

en: Switch languages
uk: Змінити мову

en: Switch the applet to silent mode (no pop-up on new message).
uk: Перемикнути додаток в тихий режим (без інформування про нові повідомлення)

en: Switch the channel you'll send message to with the middle-click.
uk: Середнє клацання, щоб перемикнути канал, до якого надсилаєте повідомлення.

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Telugu
uk: Телугу

en: Thai
uk: Тайська

en: The applet needs your nickname, and an authorization
    that you accept it to connect on your %s account
uk: Цей додаток потребує ваш нік, і авторизацію
    для підключення до вашого акаунту %s

en: The path to a script to generate an icon. Leave it empty to use the default one.
uk: Шлях до скрипта створення значка. Залиште порожнім щоб використовувати типовий.

en: The task:
uk: Звдання:

en: Theme
uk: Тема

en: This applet allows you to <b>control Deluge</b> from the Dock (You need to install <i>deluged</i>, which is the daemon used to communicate between the Dock and Deluge).
    It can display the <b>download rate</b> on the icon.
    <b>Middle-click</b> on the icon gives you information about the current torrents (you can bind a shortkey for this action).
    <b>Right-click</b> on the icon allows you to pause/start all the torrents.
    <b>Drop a torrent file</b> on the icon to add it to the list and start downloading it immediately.
uk: Цей додаток дозволяє <b>керувати Deluge</b> з панелі (Необхідно встановити демон <i>deluged</i>, який служить для обміну даними між панеллю і Deluge).
    Він може показувати <b>швидкість завантаження</b> на іконці.
    <b>Середнє клацання</b> на іконці надає інформацію про поточні торренти (можна прив'язати комбінацію клавіш на цю дію).
    <b>Праве клацання</b> на іконці дозволяє зупиняти/відновлювати всі торренти.
    <b>Перетягування торрент файлу</b> на іконку дозволяє додати торрент до списку і розпочати завантаження негайно.

en: This applet allows you to <b>control KTorrent</b> from the Dock.
    It can display the <b>download rate</b> on the icon.
    <b>Middle-click</b> on the icon gives you information about the current torrents (you can bind a shortkey for this action).
    <b>Right-click</b> on the icon allows you to pause/start all the torrents.
    <b>Drop a torrent file</b> on the icon to add it to the list and start downloading it immediately.
uk: Цей додаток дозволяє  <b>керувати KTorrent</b> з панелі.
    Він може показувати <b>швидкість завантаження</b> на іконці.
    <b>Середне клацання</b> по іконці надає інформацію про поточні торенти (на цю дію можна прив'язати комбінацію клавіш).
    <b>Праве клацання</b> по іконці дозволяє призупиняти/відновлювати всі торенти.
    <b>Перетягування торент файлу</b> на іконку додає торент до списку і починає завантажувати негайно.

en: This applet allows you to <b>control Transmission</b> from the Dock.
    It can display the <b>download rate</b> on the icon.
    <b>Middle-click</b> on the icon gives you information about the current torrents (you can bind a shortkey for this action).
    <b>Right-click</b> on the icon allows you to pause/start all the torrents.
    <b>Drop a torrent file</b> on the icon to add it to the list and start downloading it immediately.
uk: Цей додаток дозволяє <b>керувати Transmission</b> з панелі.
    Він може показувати <b>швидкість завантаження</b> на іконці.
    <b>Середнє клацання</b> на іконці надає інформацію про поточні торренти (можна прив'язати комбінацію клавіш на цю дію).
    <b>Праве клацання</b> на іконці дозволяє зупиняти/відновлювати всі торренти.
    <b>Перетягування торрент файлу</b> на іконку дозволяє додати торрент до списку і розпочати завантаження негайно.

en: This applet allows you to have the <b>Cardapio menu</b> inside your dock.
    Click on the icon to popup the menu.
    Right-click lets you edit the menus.<u>Note:</u> you need to install Cardapio.
uk: Цей додаток дозволяє мати  <b>меню Cardapio</b> на вашій панелі.
    Середнє клацання, щоб викликати меню.
    Правий клік, щоб редагувати меню.<u>Примітка:</u> ви повинні встановити Cardapio.

en: This applet allows you to have the <b>GnoMenu menu</b> inside your dock.
    Click on the icon to popup the menu.
    Right-click lets you access to the preferences window.
    <u>Note:</u> you need to install GnoMenu.
uk: Цей додаток дозволяє мати <b>меню GnoMenu</b> на панелі.
    Натисніть на іконку, щоб викликати меню.
    Правий клік мишкою дозволяє викликати вікно налаштувань.
    <u>Примітка:</u> потрібно встановити GnoMenu.

en: This applet allows you to have the <b>Lancelot menu</b> inside your dock.
    Click on the icon to popup the menu.
    Right-click lets you access to the preferences window.
    <u>Note:</u> you need to install Lancelot.
uk: Цей додаток дозволяє мати на вашій панелі <b>меню Lancelot</b>.
    Клацніть по іконці, щоб викликати меню.
    Праве клацання надає доступ до вікна налаштувань.
    <u>Примітка:</u> необхідно встановити Lancelot.

en: This applet allows you to have the <b>Mint menu</b> inside your dock.
    Click on the icon to popup the menu.
    Right-click lets you access to the preferences window.
    <u>Note:</u> you need to install MintMenu.
uk: Цей додаток дозволяє мати на вашій панелі  <b>меню Mint</b>.
    Клацніть по іконці, щоб викликати меню.
    Праве клацання надає доступ до вікна налаштувань.
    <u>Примітка:</u> необхідно встановити меню Mint.

en: This applet displays the moon phases and its informations for the current day, or week from the Northern or Southern hemisphere
uk: Цей додаток відображає фази місяця та інформацію на поточний день або тиждень з Північної або Південної півкулі

en: This applet integrates GTG into your dock.
    It can display tasks,
    Create a new task on middle-click,Create a post-it from a task category.
    The icon will also control the window of GTG like a normal application icon.
uk: Цей додаток інтегрує GTG на вашу панель.
    він може відображати завдання,
    Створювати нові середнім клацанням і потім групувати їх у категорії.
    Іконка буде також контролювати вікно GTG як звичайну іконку програми.

en: This applet integrates Pidgin into your dock.
    It can display new messages,
    you select a conversation from the menu on right-click,
    write a message on middle-click,
    and display the messages history by scrolling on the icon
    The icon will also control the window of Pidgin like a normal application icon.
uk: Цей додаток інтегрує у вашу панель  Pidgin .
    він може відображати нові повідомлення,
    ви можете вибирати розмови з меню правим клацанням,
    писати повідомлення середнім клацанням,
    і передивлюватися історію повідомлень з допомогою скролінгу
    Іконка буде також контролювати вікна Pidgin як звичайну іконку програми.

en: This applet integrates Xchat and Xchat-gnome into your dock.
    It can display new messages,
    you select a channel from the menu on right-click,
    write a message on middle-click,
    and display the messages history by scrolling on the icon
    The icon will also control the window of xchat like a normal application icon.
uk: Цей додаток інтегрує на вашу панель Xchat і Xchat-gnome.
    Він може показувати повідомлення,
    обраного вами каналу через меню правим клацанням,
    писати повідомлення по середньому клацанню,
    і показувати історію повідомлень з допомогою прокручування на іконці
    Іконка буде керувати вікном xchat як звичайною іконкою програми.

en: This applet provides a "Quote of the day" feature from some internet sources such as:
     Quotationspage.com, Bash.org, Xkcdb.com, Qdb.us, Danstonchat.com, Jokes2go.com, Vidademerda.com.br, Viedemerde.fr, Fmylife.com, Vitadimerda.it, 100blagues.com, and Chucknorrisfacts.fr.
uk: Додаток "Цитата дня" вміє працювати з такими інтернет-ресурсами як:
     Quotationspage.com, Bash.org, Xkcdb.com, Qdb.us, Danstonchat.com, Jokes2go.com, Vidademerda.com.br, Viedemerde.fr, Fmylife.com, Vitadimerda.it, 100blagues.com, and Chucknorrisfacts.fr.

en: This applet provides an history of the last desktop notifications.
    Click on the icon to get a list of the last notifications.
     Middle-click to clear the history.
uk: Цей додаток веде історію останніх сповіщень стільниці.
    Клацніть на іконку, щоб переглянути список останніх сповіщень.
     Клацання середньою кнопкою очищає історію.

en: This applet provides an interface to Google search engine.
    Left click on the main icon to open the search dialog.
    Each result will be shown as a sub-icon.
    Left-click to open the result in the default Web Browser.
uk: Цей додаток дозволяє гуглити прямо з панелі.
    Лівий клік по головній іконці відкриває діалог пошуку.
    Результати показуються як суб-іконки.
    Лівий клік відкриває результат у вікні браузера.

en: This applet provides an interface to some search engines such as
    Google, Bing, Teoma, Yahoo!, Youtube, Flickr, Wikipedia, and ImageShack.
    To choose the search engine you can
     (1) Right-click on the main icon -> WebSearch -> (Choose the engine)
     (2) Right-click -> Configure this applet -> Configuration -> Search engine
     (3) Scroll up or down over the icon (applicable only for the first search)
    You can search in three ways
     (1) Middle-click on the main icon
     (2) Left-click on main icon (right after choosing a new engine)
    Type your query and validate. Each result will be shown as a sub-icon.
    Left-click to open the the result in the default Web Browser
    Middle-click on the sub-icon of any result to show its description
    Scroll up to fetch the next results
    Scroll down to fetch the previous results
    Left-click on the main icon to show search stats
uk: Цей додаток надає інтерфейс для деяких пошукових систем, таких як
    Google, Bing, Teoma, Yahoo!, Youtube, Flickr, Wikipedia, і ImageShack.
    Для вибору пошукової системи
     (1) Клацніть  правою кнопкою по головній іконці-> ВебПошук -> (Вибір пошукової системи)
     (2) Клацніть правою кнопкою -> Налаштувати додаток-> Налаштування -> Пошукова система
     (3) Прокрутіть на іконці вгору чи вниз (тільки для першого пошуку)
    Шукати ви можете кількома способами
     (1) Клацнувши середньою кнопкою на головній іконці
     (2) Клацнувши  лівою кнопкою на головній іконці (одразу після вибору пошукової системи)
    Введіть свій запит і підтвердіть. кожен результат буде відображений суб-іконкою.
    Клацання лівою клавішею відкриє посилання у типовому браузері
    Клацання лівою клавішею по суб-іконці будь-якого результату покаже його опис
    Прокручування вгору видає наступні результати
    Прокручування вниз видає попередні результати
    Клацання лівою кнопкою по головній іконці показує статистику пошуку

en: This applet shows maximal temperature of your hard disk drives 
     getting values from 'hddtemp' daemon (see: man hddtemp). 
     Left-click shows more information about HD drives.
uk: Цей додаток показує максимальну температуру жорстких дисків 
     отримуючи інформацію від демона 'hddtemp' (дивись: man hddtemp). 
     Клацання лівою клавішею відображає більше інформації про жорсткі диски.

en: This applet supports Twitter, and Identi.ca.
    Right-click -> Add account -> Twitter.
    Right-click -> Add account -> Identi.ca.
uk: Цей додаток підтримує Twitter і Identi.ca.
    Правий клік -> Додати обліковий запис -> Твітер.
    Правий клік -> Додати обліковий запис -> Identi.ca.

en: This applet supports both Twitter, and Identi.ca. You can send tweets, direct messages, see your timeline, retweet, and answer direct messages. It will alert you when there are new tweets, and directed messages.
    On the first time, you need to choose which network to add, once at a time by right-click -> Add account -> Twitter or Identi.ca. The applet is going to ask your nickname and authorization to connect on the networks.
    The network authorization page will be open.
    As soon as you authorize it, a PIN number will be shown on the page, copy this number
    Paste this number on the next dialog box will be shown.
    The plugin is going to inform that you are successfully connected.
uk: Цей додато підтримує як Twitter так і Identi.ca. Ви зможете відправляти твіти, прямі повідомлення, продивлятися новини, ретвітити, і відповідати на прямі повідомлення. Він сповістить вас коли з'являться нові твіти і прямі повідомлення.
    На сам перед, вам необхідно вказати мережу яку необхідно додати, клацнувши правою клавішею -> Додати обліковий запис -> Twitter чи Identi.ca. Додаток запитає ваш нік і дозвіл на приєднання до мережі.
    Буде відкрита сторінка авторизації в мережі.
    Якщо ви дозволяєте це, то на сторінці буде показаний PIN код, скопіюйте цей номер
    Вставте це номер на наступній сторінці.
    Плагін повідомить вас про успішне підключення.

en: This applet translates single words, complete sentences, or web pages.
    To use it, either click on the icon or press the shortkey, then enter your text and press Enter. The translated text will be shown in a popup and be available in the clipboard, just press Ctrl+v to have it.
    You can also drop some text onto the icon, or translate the current clipboard content (middle-click).
    You can select the languages you want to translate from/to through the menu, or in the config window of the applet. Shortkeys can be configured too.
    By default:
     - If you want to translate something you are reading in the foreign language, press Ctrl + Alt + R
     - If you are writing something in your native language, press Ctrl + Alt + W
uk: Цей додаток перекладає слова, цілі речення чи веб-сторінки.
    Щоб скористатися ним, клацніть на іконці або натсніть комбінацію клавіш, виділіть текс та натисніть Enter. Перекладений текст буде відображатися у спливаючому вікні і доступний у буфері обміну, jпросто натисніть Ctrl+v щоб вставити текст.
    Ви також можете перетягнути текст на іконку, або перекласти вмість буферу обміну (середнім клацанням).
    Ви також можете вибрати мови для перекладу з якої  і на яку fчерез меню або в налаштуваннях вікна додатку. Комбінації клавіш також доступні для налаштування.
    Типово:
     - Якщо ви хочете перекласти те, що ви читаєте на іноземній мові, натисніть Ctrl + Alt + R
     - IЯкщо ви пишете щось на своїй рідній мові, натисніть Ctrl + Alt + W

en: This applet will display the current date.
    Left Click displays the calendar
    Middle Click launches a calendar application of your choice
    Scroll Up displays the calendar of the next month
    Scroll Down displays the events of the day
    Dropping a file on the icon launches the calendar application and import it.
uk: Цей додаток показує поточну дату.
    Клацання лівою клавішею показує календар
    Середнє клацання запускає календар на ваш вибір
    Прокручування вгору показує календар на наступний місяць
    Прокручування вниз показує події дня
    Перетягування файлу на іконку запускає додаток календар і імпортує файл.

en: This applet will notify you of new emails on a single Gmail account.
uk: Цей додаток буде сповіщати вас про нові листи вашого облікового запису Gmail.

en: This applets makes an interface with Liferea
uk: Цей додаток дозволяє взаємодіяти з Liferea

en: This is the number of messages that you can recall by scrolling on the icon.
uk: Це кількість повідомлень яку ви можете продивитись прокручуючи на значку.

en: This the CpuWatcher applet.
    It lets you keep an eye on your cpu load
    (and each cores in submenu!)
    You can obtain an average of the main core
    (in the label) with a middle click on the icon.
uk: Це додаток CpuWatcher.
    Він дозволяє стежити за завантаженістю процесора
    (і окремо кожного ядра в підменю!)
    Ви можете отримати середнє значення
    (на мітці) клацнувши середньою кнопкою на іконці.

en: Thursday
uk: Четвер

en: Time interval for checking (minutes):
uk: Інтервал перевірок (в хвилинах):

en: Time remaining:
uk: Залишилось часу:

en: Time remaining: Unknown
uk: Залишилося часу: Невідомо

en: Time-length of the result dialog:
uk: Тривалість виводу вікна результату:

en: To
uk: Кому

en: Top offset :
uk: Верхнє зміщення:

en: Top offset:
uk: Верхнє зміщення:

en: Torrents info
uk: Інформація про торент

en: Total amount of data:
uk: Загальний об’єм даних:

en: Traditional Chinese
uk: Традиційна китайська

en: Translate from clipboard
uk: Перекласти з буферу

en: Translate from:
uk: Перекласти з:

en: Translate to:
uk: Перекласти на:

en: Translator
uk: Перекладач

en: Transmission is not running, or is not responding to us.
uk: Transmission не запущено або не відповідає.

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Turkish
uk: Турецька

en: Tweets
uk: Твіти

en: Twitter
uk: Твіттер

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Urdu
uk: Урду

en: Use this to add or change your Gmail account details.
uk: Використовуйте це щоб додати чи змінити дані вашого облікового запису Gmail

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Visibility
uk: Видимість

en: Visibility:
uk: Видимість:

en: WARNING: Gmail Applet is not equipped for authentication other than BASIC.
uk: Увага: Додаток Gmail не обладнаний аутентифікацією крім BASIC.

en: WARNING: Gmail applet failed to connect to Gmail atom feed.
uk: Увага: додатку Gmail не вдалося зєднатися зі стрічкою Gmail atom.

en: WARNING: Gmail atom feed is badly formed:
uk: Увага: Стрічки новин Gmail atom погано сформовані:

en: WARNING: Gmail username or password may be wrong.
uk: Увага: Ім’я чи пароль до Gmail можуть бути невірними.

en: WARNING: there was an error reading XML content.
uk: Увага: сталася помилка при читанні вмісту XML.

en: Web Search
uk: Шукати в інтеренеті

en: Wednesday
uk: Середа

en: Welsh
uk: Валійська

en: What is your %s nickname?
uk: Який твій %s нік?

en: Which animation should apply to the icon?
uk: Яку анімацію застосовувати до значка?

en: Which animation should the apply to the icon?
uk: Який тип анімації застосовувати до значка?

en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

en: WindowsKiller is able to kill problematic windows easily.
    Left Click on its icon and simply select window that cause trouble to kill it.
     (select the dock in order to cancel)
    Middle Click will give you some informations like the pid,
     the command to launch this application, the uptime and the class(es) of this window.
uk: WindowsKiller здатний легко вбивати проблематичні вікна.
    Клацніть лівою клавішею по іконці і просто виберіть вікно, яке завдяє неприємності, щоб вбити його.
     (щоб скасувати, клацніть на панелі)
    Середне клацання надасть деяку інформацію, таку як pid процесу,
     команду для запуску програми, час роботи і клас(и) цього вікна.

en: With custom background
uk: З власним фоном

en: With default background
uk: З типовим фоном

en: Write a mail
uk: Написати листа

en: Yiddish
uk: Ідиш

en: You are going to see the moon from the perspective of this hemisphere
uk: Ви будете бачити місяць так, як він бачиться у цій півкулі.

en: You can quickly rotate the desklet with the mouse, by dragging the little buttons on its left and top sides.
uk: Ви можете легко обертати будь-який десклет, для цього використовуйте маленькі кнопки по бокам десклету.

en: You have %s new emails
uk: Ви отримали %s нових листів

en: You have 1 new email
uk: Ви отримали 1 новий лист

en: You have to enable the Web client in the Transmisison's settings.
uk: Необхідно включити веб клієнт а налаштуваннях Transmisison.

en: Your tweet has more than %d characters, please make it shorter
uk: Ваш твіт містить більше ніж %d символів, будь-ласка вкоротіть його

en: and seeds:
uk: і сідів:

en: big
uk: великий

en: checking
uk: перевірка

en: day
uk: день

en: days
uk: днів

en: for CompizFusion's "widget layer", set behaviour in Compiz to: (class=Cairo-dock & type=Utility)
uk: для шару віджетів CompizFusion, встановіть поведінку в  Compiz на (клас=Cairo-dock та тип=utility)

en: for CompizFusion's "widget layer", set behaviour in Compiz to: (class=Cairo-dock & type=utility)
uk: для шару віджетів CompizFusion, встановіть поведінку: (клас=Cairo-dock та тип=utility)

en: for slow connections, disable will result in significantly faster fetching.
uk: при повільному з'єднанні, відключення може пришвидшити вибірки.

en: from %s at %s
uk: від %s до %s

en: h
uk: г

en: in degrees.
uk: в градусах.

en: in ms
uk: в мс

en: in pixels. Use this to adjust the bottom position of drawings.
uk: в пікселях. Визначає нижню позицію малюнка.

en: in pixels. Use this to adjust the bottom position of the drawings.
uk: в пікселях. Визначає нижню позицію малюнка.

en: in pixels. Use this to adjust the left position of drawings.
uk: в пікселях. Визначає ліву позицію малюнка.

en: in pixels. Use this to adjust the left position of the drawings.
uk: в пікселях. Визначає ліву позицію малюнка.

en: in pixels. Use this to adjust the right position of drawings.
uk: в пікселях. Визначає праву позицію малюнка.

en: in pixels. Use this to adjust the right position of the drawings.
uk: в пікселях. Визначає праву позицію малюнка.

en: in pixels. Use this to adjust the top position of drawings.
uk: в пікселях. Визначає верхню позицію малюнка.

en: in pixels. Use this to adjust the top position of the drawings.
uk: в пікселях. Визначає верхню позицію малюнка.

en: in sub-icons.
uk: в суб-значку.

en: large emblem
uk: велика емблема

en: middle-click
uk: клацання середньою кнопкою

en: min
uk: хв

en: none
uk: немає

en: paused
uk: призупинено

en: quickinfo
uk: короткі відомості

en: scroll
uk: прокручування

en: sec
uk: с

en: seeding
uk: сідування

en: small emblem
uk: мала емблема

en: timelength
uk: проміжок часу

en: waiting for check
uk: очікування перевірки
